Profesionální digitální služby

Většina organizací, jak státních, tak komerčních, poskytuje své služby digitálně. Banky umožňují nakládat s financemi pomocí bankovní identity, objednávky vyřizujeme přes e-shop, své občanské povinnosti můžeme splnit přes Portál občana, ale různých listin, potvrzení a zápisů se jen tak nezbavíme. Současná doba prostě klade stále větší nároky na profesionální správu dokumentů a jejich archivaci a skartaci. A vhodný pomocník? Třeba cloudová spisová služba jménem Spiska z naší vývojové dílny.

Naše spisová služba je dokonale komplexním produktem, který pomáhá nejen organizacím veřejné správy, ale i v komerční sféře. Výhodou Spisky je také to, že kromě možnosti napojení na produkty řady HELIOS ji lze propojit i s informační systémy z produkce jiných dodavatelů a dodat tak ERP systémům přidanou hodnotu.

Své o tom ví i naši zákazníci, kteří spisovou službu využívají. Jedná se jak o města a obce, například Choceň a Napajedla, tak o významné státní i komerční instituce, třeba Ústav hematologie a krevní transfuze, Elektrotechnický zkušební ústav či Českou televizi.

V čem je výhoda naší Spisky? Zavedením Spisky získají firmy a organizace komplexní správu dokumentů, od jejich prvotní evidence při vstupu do organizace přes proces vyřizování až po skartační řízení. Spiska je tedy ideálním pomocníkem pro všechny organizace, jejichž cílem je mít jednotný systém pro správu dokumentů napříč organizací, bez ohledu na denní dobu, tedy v režimu 24/7. 

Ještě jste se nerozhodli, jestli je Spiska pro vás to pravé? Portál BusinessIT.cz je přesvědčen, že ano. Zařadil totiž Spisku mezi finalisty přehledu Pozoruhodný produkt roku 2022, do kterého jsou vybírány produkty, které inovativně řeší určitý problém, poskytují zajímavé funkce a jsou nabízeny s neobvykle dobrým poměrem ceny a výkonu.