Svět AVAplace nabízí chytrá řešení nejen pro obchodní a servisní firmy

Aplikace z cloudového tržiště AVAplace umí vylepšit a zjednodušit vaše podnikání a pracovní procesy. V případě obchodních a servisních firem lze využít celou řadu nástrojů, které byznys dostanou na zcela novou úroveň.

Svět podnikových aplikací AVAplace rozšiřuje možnosti produktů HELIOS od Asseco Solutions. V případě řešení pro obchodní a servisní firmy nabízí celou paletu možností, jak digitalizovat a modernizovat chod firmy. Jaké procesy umí nové nástroje AVAplace zefektivnit?

Jedním z mnoha užitečných pomocníků je aplikace Kniha jízd, která automaticky přes GPS sleduje a zaznamenává informace o každé jízdě. Najde u většiny firem široké využití, protože podle finančního úřadu a inspekce práce musí knihu jízd vést plátci DPH a také neplátci DPH, kteří nepoužívají výdajový paušál a uplatňují reálné náklady za pohonné hmoty.

Kdo Knihu jízd využije?

V public sektoru:

  • Starosta a zastupitelstvo

  • Referenční vozy samosprávy

  • Terénní služby pro obyvatelstvo

V podnikatelském sektoru:

  • Obchodní zástupce, servisní technik

  • Manažerské pozice

  • Referentské vozy

Úspora času i minimalizace chyb

Hlavní výhoda tohoto digitálního řešení spočívá v tom, že odpadá časově náročné manuální zaznamenávání údajů o vykonané jízdě. Řidiči nemusí vyplňovat papírové knihy nebo vkládat údaje do aplikace. Systém automaticky sbírá veškerá potřebná data, kromě úspory času se rovněž minimalizuje možnost chyb. Knihu jízd samozřejmě mohou využívat i subjekty veřejného sektoru. Velkým plusem aplikace je rovněž to, že je běžně akceptována finančními úřady.

Automatizovaný prodej a expedice zboží

Dalším řešením je prodej a expedice zboží přes eshop pomocí aplikace PC Help MajorShop. Zákazník si objedná zboží na eshopu, který lze jednoduše připravit přímo pomocí aplikace MajorShop.

Podniková aplikace zajistí, že objednávka automaticky proteče do podnikového informačního systému HELIOS iNuvio. Další aplikace Mobilní skladník s pomocí mobilního terminálu vyskladní požadované položky. Řešení Balíkobot následně usnadní doručení zásilky pro zákazníka, který obdrží informaci o expedici, ve které je přiložen track-link pro sledování zásilky.

S klíčovou poslední fází doručení zboží dokáže pomoci voicebot Telma AI, jež kontaktuje zákazníky a upozorní je jednoduchým call scriptem na vyzvednutí zásilky nebo domluví prodloužení uložení balíčku.

Dalším užitečným řešením je elektronická komunikace BaseLinker pro marketplace známých eshopů jako Alza, Mall, Kaufland nebo Amazon. Integruje správu dat s produktem HELIOS iNuvio a automaticky synchronizuje veškerá potřebná data pro tyto marketplace.

Automatizovaná péče o zákazníka a marketing

Tržiště Avaplace dokáže firmám výrazně zjednodušit a zefektivnit firemní procesy i v případě péče o zákazníka a také automatizovat obchodní a marketingové nástroje. Podniková aplikace voicebot Telma AI zajišťuje celou škálu úkolů, od odesílání upomínek až po sběr zpětné vazby. Voicebot komunikuje se zákazníky prostřednictvím telefonických hovorů a přináší osobní a interaktivní zážitek. Umí připomenout schůzku, upozornit na nezaplacené faktury nebo nabízet nové zboží.

Aplikace Coripo CRM pokrývá celý proces péče o zákazníka od marketingu, přes prodejní funkce až po servisní péči. S pomocí tohoto řešení lze sledovat veškeré interakce s vašimi obchodními partnery a lépe porozumět jejich potřebám a preferencím. Marketingová aplikace Quanda umožňuje vytvářet cílené marketingové kampaně a personalizovat nabídky pro zákazníky.

Optimalizace servisních operací

Inovativní aplikace dokážou výrazně ulehčit práci také servisním technikům. Coripo Servis je komplexní, flexibilní a přehledné CRM, které pokrývá celý proces péče o zákazníka od marketingu, přes prodejní funkce až po servisní péči. Aplikace poskytuje informace o servisních zakázkách včetně historie servisů. Lze s ní plánovat nové úkoly a komunikovat s klienty. Práce se stane efektivnější a přehlednější.

Neocenitelným pomocníkem je chytrý hlasový asistent Telma AI, může po vykonání servisu automaticky zavolat klientovi a zjistit, jak byl spokojený s provedenou prací, případně zda má další dotazy. Servisní technici rovněž využijí výše zmíněnou aplikaci Kniha jízd pro plánování a udržování přehledu o pracovních trasách. Aplikace Gatema Mobilní skladník zase zrychlí vydávání náhradních dílů pro servisní práce a také poskytuje informace o skladových zásobách.

Optimalizace péče o zákazníka v terénu

Aplikace, které nabízí AVAplace, jsou rovněž ideálním pomocníkem pro péči o zákazníka přímo v terénu. Aplikace Coripo CRM v mobilním zařízení poskytuje komplexní informace o vašich zákaznících, lze zobrazit historii jednotlivých interakcí s vaší firmou a plánovat další kroky. Centralizovaný systém zvyšuje produktivitu a poskytuje zákazníkům personalizovaný servis. Kniha jízd zaznamenává veškeré služební cesty a díky ní můžete lépe plánovat návštěvy u zákazníků a efektivně využívat svůj čas.