Security

Pomůžeme vám zabezpečit vaše firemní data

Předcházejte kybernetickým hrozbám a ochraňte svá data na 100%.

Komplexní služby v oblasti kyberbezpečnosti

Pracujte s těmi nejlepšími v oboru a využijte našich služeb pro maximalizaci ochrany a zabezpečení vašich dat.

Nabízíme vám komplexní pomoc v oblasti kyberbezpečnosti.

Dokážeme vám zajistit proškolení vašich zaměstnanců, simulované phishingové kampaně, odhalit bezpečnostní rizika vašich systémů, a to vše s přehlednými reporty a analýzami.

Phishing Management

Vaše firemní data jsou tím nejcennějším majetkem, neriskujte jejich ztrátu. Proškolte své zaměstnance a využijte podrobného reportu ke zlepšení vašeho firemního zabezpečení. Začněte třeba hned.

Vulnerability Management

Odhalte bezpečnostní rizika ve vaší firmě dříve, než budou odhalena skutečným útočníkem.  Předcházejte potenciálním hackerským útokům a ochraňte svá data ještě dnes.

33let v oboru

30% podíl na trhu

17178zákazníků 

Mezi naše zákazníky patří

Často kladené dotazy

1. Proč bychom měli řešit kyberbezpečnost?

V posledních letech rapidně stoupá množství kyberútoků. Za rok 2022 vzrostl počet útoků až o 20%. Téma kyberbezpečnosti se stává absolutně strategickou oblastí pro komerční i nekomerční subjekty na trhu.

Využití možnosti zvýšení zabezpečení a proškolení zaměstnanců je důležitým tématem pro každou společnost a můžeme vám pomoci se zabezpečením vašich dat a zvýšením povědomí vašich zaměstnanců v této oblasti.

Z dlouhodobého hlediska tak předejdete hackerským útokům a ochráníte vaši firmu před ztrátou dat.

2. S čím mi pomůže Phishing management?

Phising management se zabývá především předcházení lidské chybovosti. Počítačové sítě jsou často intenzivně zabezpečovány před útoky z vnějšího prostředí. Přitom dle statistik je drtivá většina útoků, téměř 90%, provedena zevnitř organizace. Kybernetický útok je tedy testem kombinace technických mechanismů a lidského faktoru. Nebezpečí představuje uživatel sám. 

Pomáháme firmám kvalitně proškolit své zaměstnance a předcházet tak zbytečné ztrátě dat. Tato edukace zvyšuje připravenost proti externím útokům a posiluje povědomí o problematice v celé firmě.

3. K čemu jsou dobré Vulnerability testy?

Testování zranitelnosti se ale stává standardním procesem v každé zodpovědné společnosti. V praxi testujeme jak vnější, tak vnitřní ohrožení sítě, zabezpečení serverů, aktuálnost programů, koncová zařízení, síťové prvky.

Těmto testům předchází úvodní analýza, výstupem testu je technický report, který detailně popisuje rizika, včetně klasifikace míry ohrožení. Zpráva odhaluje kritická místa, ale zároveň navrhuje nápravná opatření.

Vulnerability management pomáhá odhalit slabá místa společnosti, která by mohla být potenciálním ohrožením pro její bezpečnost. 

4. Jak probíhá nákup těchto služeb?

Postup nákupu těchto služeb je velmi jednoduchý, poptejte naše služby pomocí kontaktního formuláře a velmi brzy se vám ozveme s dalšími kroky. 

Pro realizaci není nutná žádná technická podpora či jiná významná součinnost, vše za vás vyřídíme a vy už se můžete těšit na proškolené zaměstnance a zabezpečená data.

Máte zájem o naše služby?

Zanechte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme.

+420 244 104 111

Vaše osobní údaje potřebujeme k tomu, abychom s vámi mohli jednat o možné spolupráci.

Není to to pravé?

Řešení pro každou firmu


Jsme

Střední firma

Zkrotit procesy rostoucí firmy a podpořit růst podnikání. Úkol přesně pro iNuvio.


Jsme

Velká firma

Systém, který vyhoví a přizpůsobí se i těm nejnáročnějším požadavkům společnosti.