Pomáháme digitalizovat veřejnou správu

V dnešní době, kdy velká část komunikace přešla z osobní do elektronické roviny, jsme i my připravili rozšíření našich služeb do online světa. To se týká i našich zákazníků z oblasti veřejné správy, ať už využívají HELIOS Fenix, nebo HELIOS Pantheon. Digitalizace tak vede ke zrychlení našich služeb, a navíc bez obav z covidu.

Představujeme vzdělávací portál

Nový vzdělávací portál pro naše zákazníky obsahuje výuková videa týkající se produktů HELIOS. Pro vedoucí pracovníky systém nabízí i testování vědomostí zaměstnanců. Výuková videa zachycují pracovní postupy, které jsou při práci s programem nejpoužívanější. Spolu s nimi zvládnete vyřešit jakoukoliv agendu i v méně častých situacích. Navíc zde uvidíte práci se všemi moduly HELIOSU Fenix.

Buďte vždy v obraze. Naši metodici na tento portál postupně dodávají také aktuální videa o plánovaných změnách legislativy, tak aby vám tyto informace pomáhaly v práci.

Zde najdete malou ochutnávku vzdělávacího portálu.

Pro letošní rok jsme připravili akční cenu.

Objednávat můžete zde.

Automatické aktualizace systému

Dalším velkým krokem k modernizaci HELIOSU Fenix je možné nastavení automatických aktualizací. Nespornou výhodou je, že nemusíte čekat na konzultanta, až se vám ozve nebo až se vejdete do jeho kalendáře. Častými změnami legislativy trpí hlavně výkaznictví, u něhož je důležité, aby bylo vždy aktuální. Vždy tak budete mít verzi s platnou legislativou a se všemi novinkami. Možnosti nasazení do vaší organizace s vámi proberou naši konzultanti.