Zajímáte se o strojové učení? Pak hledáme možná právě vás!

Dostat strojové učení do běžného života každého uživatele HELIOSU. Takový je cíl Lukáše Ontla, vedoucího pro inovace a rozvoj produktů v Asseco Solutions. Teď pro jeho naplnění hledá ty správné lidi. Možná to budete právě vy!

Koho hledá Lukáš k sobě do týmu

„Rád spolupracuji s každým, kdo má zájem věci zlepšovat, hledí vpřed a dokáže v tomto inspirovat ostatní,“ říká Lukáš Ontl, vedoucí pro inovace a rozvoj produktů. „Chci spolupracovat s lidmi, kteří podporují týmovou práci, ocení značnou míru volnosti, ale současně si uvědomují důležitost osobní zodpovědnosti. Pokud tě tedy téma machine learningu zajímá, naše dveře jsou ti otevřené,“ dodává.

Co plánuje Asseco Solutions v oblasti strojového učení

Připravujeme několik projektů a naplňujeme vize, které jsme si definovali. Jedním z témat je podpora machine learningu (ML) v našich produktech. A hledáme nové kolegy, kteří nám pomohou toto téma uvést do běžného života každého uživatele systému HELIOS.

Koho přesně hledáme

Hledáme lidi na následující pozice.

  • Machine learning business konzultant – ten, kdo připravuje zadání jednotlivých projektů. Identifikuje potřeby trhu a navrhuje způsoby jejich řešení. Podílí se také na rozšiřování povědomí o tématu strojového učení a na jednotlivých případových studiích jeho praktického využití. Vedle základní znalosti ML modelů musí znát také byznys procesy v organizacích.
  • Machine learning vývojář – má na starosti praktickou realizaci. Dle zadání zanalyzuje a připraví ML modely v některém ze standardních nástrojů a má na starosti vývoj jednotlivých funkcionalit v oblasti strojového učení.

Jaký tým vás čeká

V Asseco Solutions máme tým, který má ambici měnit zaběhlý chod věcí, zkrátka inovovat. Oddělení Lukáše Ontla se skládá z produktových manažerů a týmu pro výzkum a vývoj. Cílem je, aby se všechny stávající produkty, od zbrusu nového ERP systému pro velké firmy HELIOS Nephrite přes oblíbený ERP pro malé a střední firmy HELIOS Orange až po ERP systém pro veřejnou správu HELIOS Pantheon, ale i nové produkty stále rozvíjely. Strojové učení je jedno z témat, kterým věříme a která chceme kapacitně posilovat. Každá z pracovních pozic, které chceme obsadit, je vysoce samostatná, a důraz tedy klademe na spolehlivost, zodpovědnost a orientaci na výsledek.

Chcete se k nám přidat? Navštivte naše kariérní stránky nebo pište na lukas.ontl@assecosol.com.