HELIOS roste a hledá nové partnery

Podnikové informační systémy HELIOS se těší čím dál většímu zájmu. Kromě HELIOSU Orange edice iNUVIO pro malé a střední firmy se teď na výsluní dere HELIOS Nephrite pro velké podniky. S tím také roste poptávka po našem cloudovém řešení ERPORT. A proto hledáme nové implementační partnery. Staňte se partnerem systémů HELIOS. Budoucnost čeká jen na vás!

Třicet let tradice a stálý růst

Proč se stát naším partnerem? Podnikové informační systémy HELIOS oslavily v loňském roce už 30 let na českém a slovenském trhu a pokořily magickou hranici 15 000 zákazníků. V posledních třech letech se soustřeďujeme na zásadní inovaci našich produktů. V roce 2018 spatřila světlo světa zbrusu nová edice HELIOS Orange pod názvem iNUVIO. Ta přinesla obrovské množství zásadních vylepšení, od moderního a plně přizpůsobitelného uživatelského rozhraní přes integraci business intelligence až po nové možnosti komunikace přímo uvnitř ERP systému. Od té doby začala masivní vlna migrací stávajících zákazníků na tento inovativní produkt.

V loňském roce jsme na podzim přišli s další inovací – systémem HELIOS Nephrite, který v produktovém portfoliu nahradil původní HELIOS Green. HELIOS Nephrite byl postaven na základě nových trendů v oblasti IT a požadavků našich klientů. Krátce po svém uvedení na trh získal ocenění IT produkt roku a měsíc nato ho redakce odborného portálu BusinessIT pro jeho inovativní funkce označila jako Pozoruhodný produkt pro rok 2021. A právě rok 2021 bude patřit novým implementacím HELIOSU Nephrite, o který je nejen mezi našimi zákazníky obrovský zájem.

Staňte se partnerem systémů HELIOS a buďme společně vítězi

Partnerskou síť rozšiřujeme po celé České republice a na Slovensku. Kromě nových implementací u stávajících zákazníků se neustále zvyšuje také zákaznická báze firem, které přecházejí na HELIOS z jiných ERP systémů. A vy můžete být u toho!

Naše partnerská síť v nelehkém roce 2020 vykázala vůbec nejlepší historické výsledky za celou dobu své existence. Tohoto výsledku jsme společně dosáhli jak díky úspěšným inovativním produktům, tak díky aktivní podpoře obchodníků, vývojářů, architektů, marketingových a dalších expertů. Asseco Solutions nabízí svým partnerům plnou podporu, propracovaný systém vzdělávání a dává jim také možnost aktivně se podílet na rozvoji systémů HELIOS. Přidejte se mezi naše partnery i vy!

Více informací o tom, jak se stát našimi partnery, najdete na  https://www.helios.eu/…m-partnerem/#….